Sumatic Otomatı Nedir?

Sumatic Türkiye Hakkında

Sumatic Otomatı Nedir?

Sumatic Cihazı, Türkiye'de ilk markalı ve resmi patentli proje olup, düşük yatırım imkanıyla ciddi bir gelir getirisi sağlayan bir proje olarak öne çıkıyor. Sumatic Cihazı ile iş kurmak isteyen veya ek gelir elde etmek isteyen herkes için ideal bir seçenek sunuluyor. Sumatic Cihazı, C vitamini, mineraller ve filtreleme teknolojisi ile arıtılmış suyu vatandaşlara sunuyor.
 

Sumatic cihazlarının en önemli özelliklerinden biri, içeceklere kendi şişeleriyle kolayca ve ekonomik olarak ulaşabilme imkanı sağlamasıdır. Temiz Su Noktası, bu cihazlardan biridir. İlk olarak şebeke suyunu filtreleyen Temiz Su Noktası, suyu depolayarak vücudu toksik kimyasallar ve sigara dumanı gibi kirleticilerden kaynaklanan hasara karşı koruyabilen antioksidanlardan birisi olan C vitamini dozajlama yaparak üretime başlar.
 

Sumatic Cihazı'nın çalışma prensibi oldukça basittir. Şebeke suyunun bağlandığı 750 litre kapasiteli Sumatic Cihazı, 9 adet filtre ile suyu arıtır ve otomatik makine vasıtasıyla satışını gerçekleştirir. Türkiye'nin dört bir yanında 300'den fazla cihaz faaliyettedir ve tam bir yatırım fırsatı sunar.

Sumatic cihazların en önemli avantajlarından biri, çevre dostu olmalarıdır. Günde yaklaşık olarak 1000 adet plastik şişe kullanımının önüne geçerek hem doğaya hem de ekonomiye katkı sağlamaktadır. Bu sayede Temiz Su Noktası gibi sumatic cihazları tercih ederek, doğaya ve çevreye verilen zararın önüne geçilebilir.

Sumatic Türkiye Mobil Logo
Sumatic Türkiye whatsapp