Projelerimiz: Çevreci ve Ekonomik Su Çözümleri | Sumatic Türkiye

Kurumsal

Projelerimiz

BELEDİYELER ve MUHTARLIKLAR
Plastik şişe kullanımını azaltarak doğayı korumaya önem veren, sosyal sorumluluk kapsamında vatandaşlarına en ekonomik ve sağlıklı su kaynağını sunmak isteyen Belediye Başkanlarımızında desteği ile sumatic dolum noktası sayılarımızı arttırıyoruz.

İNŞAAT FİRMALARI VE SİTELER
Ülkemizde milyonlarca insan çok büyük konut projelerinde bir arada yaşamaktadır. İnşaat firmaları insanların site dışına çıkmadan tüm gereksinimlerini karşılayabilmeleri için bu projelerde bir çok sosyal ve yeşil alandan , alışveriş noktalarına kadar tüm detayları projelerinde bulundurmaktadır.

Sumatic ile beraber bu projelerde konut alan yada yaşayan maliklere sağlıklı ve ekonomik suya kolayca ulaşmaları sağlanmakta olup, projelerine yenilikçi bir değer katmak isteyen inşaat firmaları ve site yönetimleri Sumatic tercih etmektedir.

FABRiKALAR
Binlerce kişinin çalıştığı fabrikalarda sağlıklı ve ekonomik içme suyuna ulaşım yüksek maliyetli olmak ile beraber damacana su stoklarının kontrolü, sipariş verilmesi, siparişin takibi gibi bir çok farklı operasyonel sorunu beraberinde getirmektedir. Ayrıca sürdürülebilirlik ile hedefleri olan bu tip işletmelerin hedeflerine ulaşmasında da bir engel olarak ortaya çıkmaktadır.

Fabrikalara kurulabilecek sumatic noktaları hem içme suyu maliyetlerini düşürmekte hem de sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmak için yararlı bir proje olarak fayda sağlamtadır. Bunun yanı sıra kart aboneliği sistemi kurularak , fabrika dışına kurulabilecek bir sumatic noktası ile çalışanlarına özel ekonomik yada ücretsiz su kaynağı sağlanabilir.
 

MARKETLER ve ESNAFLAR
Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çevreye duyarlılığın artması ile her birey plastik atık konusunda ciddi bir hassasiyet göstermektedir. Buna ek olarak içme suyu fiyatlarında artış ile beraber her gelir seviyesinde ki vatandaşımız daha ekonomik çözümler aramaktadır. Bu noktada sumatic kendi damacanız yada plastik şişeniz ile dolum yapmanız sebebi ile ekonomik, sağlıklı ve çevre dostu su tedariği sağlamaktadır.

Bu yüzden de Halk tarafından da yoğun ilgi goren sumatic cihazlarımız işletmelerinizdeki sirkülasyonu arttırmak ile beraber, ek bir gelir olarak işletmenize ekonomik bir fayda sağmaktadır.

Sumatic Türkiye Mobil Logo
Sumatic Türkiye whatsapp